Aptauju arhīvs »Aptauja

Cik dienas gadā Jūs pavadiet uzņēmuma organizētajās apmācībās?

Parādīt rezultātus

Jaunumi RSS

Praktisko semināru cikls "Pieredzei vienmēr būs vērtība"

4. aprīlis, 2018

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību (LBAS) rīko praktisko semināru ciklu “Pieredzei vienmēr būs vērtība”.

Uz to aicināti uzņēmumu, iestāžu, valsts un pašvaldības kapitālsabiedrību personāla vadības speciālisti. Praktisko semināru ciklā pielietotā “radošās laboratorijas” metodika ļaus pašiem personāla vadības speciālistiem piedāvāt risinājumus darba devēju vidū un definēt problēmsituācijas, kas saistītas ar darbaspēka novecošanos veselības, izglītības, darba vides un darba pieredzes nodošanas pārējiem darbiniekiem jomās. Mācībās tiks izmantota Britu padomes un pilsētplānošanas jomā atzītu Lielbritānijas organizāciju izstrādāta interaktīva metodoloģija. Dalība semināros ir bez maksas.

Praktiskajos semināros tiek aicināti piedalīties uzņēmumu, valsts institūciju un pašvaldību darbinieki, kuri ir atbildīgi par personāla plānošanu. Praktiskie semināri notiks Ventspilī (4. aprīlī), Rēzeknē (6. aprīlī), Siguldā (12. aprīlī), Valmierā (20. aprīlī) un Madonā (25. aprīlī). Semināru sākums visās norises vietās – pulksten 9:30. Pieteikties semināram var, aizpildot reģistrācijas anketu (https://registration.lv/pieredzei_vienmer_bus_vertiba/?public). Dalībnieku skaits katrā praktiskajā seminārā ir ierobežots – līdz 25 dalībniekiem, tāpēc reģistrācija tiks slēgta brīdī, kad sasniegts atbilstošais dalībnieku skaits.

Semināru ciklu vadīs Britu padomes radošās domāšanas metodes “Nākotnes pilsētas spēles” Latvijā vadītāja Vita Brakovska, kura norāda: “Praktiskā semināra dalībnieki noslēgumā iegūs arī apliecinājumu par dalību seminārā un, protams, būs ieguvēji no semināra dienas intensīvā darba – attīstīt radošās idejas, pašiem piedalīties to izstrādē un, protams, mācoties strādāt komandā. Tas veicinās gan izpratni par personāla politikas veidošanu, gan par gados vecāku cilvēku nodarbinātības problemātiku.”

Praktisko seminārs tiek rīkots Eiropas Sociālā fonda projekta “Atbalsts ilgākam darba mūžam” (nr. 7.3.2.0/16/1/001) ietvaros.