LBAS logo

LBAS birojs

Adrese

Bruņinieku iela 29/31
Rīga, LV – 1001
Fakss 6 7276649

Kontakti

PriekšsēdētājsEgils Baldzēns67035900egils.baldzens@lbas.lv
Priekšsēdētāja vietnieceIrēna Liepiņa67035950 irena.liepina@lbas.lv
Priekšsēdētāja vietnieksAleksandrs Muhlinkins29532935 aleksandrs.muhlinkins@lbas.lv
Biroja administratoreAntoņina Zeļenovska67035960
67270351
tonija@lbas.lv
lbas@lbas.lv
Saimniecības daļas vadītājsEdvīns Krieviņš29246885 edvins@lbas.lv
LBAS Revīzijas
komisijas priekšsēdētājs
Aivars Āboliņš 29427898 aivars.abolins@latvenergo.lv
Arodbiedrību darba koordinētājs Aelita Placāne 67035907 aelita.placane@lbas.lv
Ārējo sakaru koordinatoru Ariadna Ābeltiņa 67035911 international@lbas.lv
ariadna.abeltina@lbas.lv
Jurists, konsultants darba tiesisko
attiecību jautājumos
Kaspars Rācenājs 67035905 kaspars@lbas.lv
Eksperts
tautsaimniecības jautājumos
Mārtiņš Svirskis 29377160 martins.svirskis@lbas.lv
Ekspertu darba
aizsardzības jautājumos
Ziedonis Antapsons 67035908 ziedonis.antapsons@lbas.lv
Konsultants darba
aizsardzības jautājumos
Mārtiņš Pužuls 67035959 martins@lbas.lv
Ekspertu izglītības un
nodarbinātības jautājumos
Linda Romele 29421223 linda.romele@lbas.lv
Sabiedrisko
attiecību speciāliste
Sanita Birkenfelde 67035917 sanita.birkenfelde@lbas.lv
Eiropas Savienības normatīvo aktu
un politikas dokumentu eksperte
Nataļja Preisa 67035921 natalja.preisa@lbas.lv
Galvenā grāmatvede Anita Spēlīte 67035920 anita.spelite@lbas.lv
Grāmatvede Ludmila Ščerbakova 67035916 ludmila@lbas.lv
Datortehniķis Ojārs Kuzņecovs 67035904 ojars.kuznecovs@lbas.lv
Projekta vadītāja, mācību centra vadītāja Liene Liekna 67035925 liene.liekna@lbas.lv
Projekta satura koordinatore Anna Bondare 29239183 anna.bondare@lbas.lv