LBAS logo

Arodbiedrību jaunieši aicina uz vingrošanas zibakciju “Pamodini savus endorfīnus!”

Lai atgādinātu par veselīgas darba vides nepieciešamību, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) Jauniešu padome aicina uz kopīgu vingrošanas flešmobu – zibakciju “Pamodini savus endorfīnus!” 29. aprīlī plkst. 14.15 pie Arodbiedrību nama Rīgā, Bruņinieku ielā 29/31.

Zibakcija notiks par godu iepriekšējā dienā aizvadītajai Starptautiskajai darba aizsardzības dienai, kā arī gaidāmajiem Darba svētkiem 1. maijā – dienai, kad arodbiedrības visā pasaulē atgādina par darbinieku tiesībām uz cienīgu darbu.

Vingrošanu vadīs Anita Pužule, profesionāla sportiste, vairākkārtēja Vispasaules fitnesa un bodibildinga sacensību absolūtā čempione, veselīga dzīvesveida speciāliste, personīgā trenere, fitnesa modele.

Anete Kice, LBAS Jauniešu padomes koordinatore: “Mājsēdes laiks ir beidzies, bet attālinātais darbs ir kļuvis par mūsu ikdienu, tādēļ aizvien nozīmīgāka kļūst regulāras fiziskas izkustēšanās nepieciešamība. Vingrojumi, pastaigas u.c. aktivitātes ne tikai palīdz mūsu fiziskajai un mentālajai veselībai, bet ļauj mums būt produktīvākiem. Ikdienā, kad darbs dzen darbu, bieži neapdomājam, kādu ļaunumu mums nodara ilga un nepārtraukta sēdēšana pie datora. LBAS jaunieši aicina visus pievienoties šai zibakcijai, – lai atgādinātu gan sev, gan darba devējiem, gan visai sabiedrībai par veselīgas darba vides kā cienīga darba būtiskas sastāvdaļas lielo nozīmi.”

Zibakcijai varēs sekot un vingrot līdzi tiešraidē LBAS Facebook profilā.

Arodbiedrību jauniešu organizētā zibakcija “Pamodini savus endorfīnus!” sāksies pēc LBAS organizētās Starptautiskajai darba aizsardzības dienai veltītās konferences, un jaunieši aicina arī visus konferences skatītājus no arodbiedrību birojiem pievienoties vingrotājiem!

Jau informējām, ka 29. aprīlī no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 notiks LBAS organizēta Starptautiskajai darba aizsardzības dienai veltīta konference, kas būs skatāma LBAS Youtube kanālā: https://youtu.be/70Hr4Dp93Z8 un LBAS mājas lapā www.arodbiedribas.lv.

Šīs konferences mērķis ir radīt apņemšanos strādāt droši un veicināt sabiedrības izpratni par visiem darba drošības principiem. Konferencē atgādinās, ka veselība un drošība nav dāvana no valsts iestādēm vai laba darba devēja: veselība un drošība darbā ir ikviena darbinieka pamattiesības, – tiesības, kuras aizstāv arodbiedrības!

Vairāk par konferenci: https://arodbiedribas.lv/news/lbas-aicina-uz-starptautiskajai-darba-aizsardzibas-dienai-veltitu-konferenci/