LBAS logo

ITiesības 2021. gada lasītāko rakstu topa 1. vietā – LBAS jurista Kaspara Rācenāja raksts

Raugoties uz 2021. gada lasītāko rakstu topu, ir skaidrs, ka tas “met tiltiņu” uz šo gadu – 1. vietā ierindojās raksts, kurā autors Kaspars Rācenājs ieskatās šogad gaidāmajos Darba likuma grozījumos. Turpināsim sekot līdzi, kā tie virzīsies tālāk.

Kopumā raugoties, lasītāko rakstu tops uzskatāmi parāda, kādas tēmas jums, lasītāji, bijušas un ir aktuālas – prieks, ka prēmijas joprojām tiek maksātas, prieks, ka tiek organizēta mācību prakse, saprotams, ka Covid-19 tēma arī joprojām ir mūsu visu dienaskārtībā. Bet paskaidrojumus – tos gan labāk, lai šogad ir iemesls prasīt iespējami reti. Paldies visiem lieliskajiem rakstu autoriem un paldies lasītājiem, kuri ar saviem klikšķiem “balso” par rakstiem!

  1. vieta – Kaspars Rācenājs, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība arodbiedrību savienība
  2. vieta – Sabīne Vuškāne, COBALT Legal – Prēmijām piemērojamie nodokļi
  3. vieta – Andris Lazdiņš, Ellex Kļaviņš – Kas jāzina, uzņēmumā organizējot mācību praksi
  4. vieta – Lāsma Kramiņa, BDO Latvia – Darbinieku vakcinācija pret Covid-19 ir brīvprātīga
  5. vieta – Rada Matjušina – Darbinieku paskaidrojumi

https://www.facebook.com/iTiesibas