LBAS logo

Latvijas valsts simtgades Rīcības komitejā

Šodien Kultūras ministrijā notika Latvijas valsts simtgades Rīcības komitejas sanāksme.

Tajā tika sniegta informācija par Latvijas valsts simtgades programmas īstenošanai piešķirtā valsts budžeta finansējuma izlietojumu 2018. gadā un tā publiskošanu, par Cēsu kauju simtgadei veltīto programmu, par Latvijas Pagaidu valdības darbībai veltīto programmu „Liepāja – Latvijas galvaspilsēta”, kā arī par  Latvijas valsts simtgades programmas 2019.gada vēstījumiem un centrālajiem notikumiem.

Sanāksmes laikā kultūras ministre Dace Melbārde pasniedza pateicības rakstus Latvijas valsts simtgades Rīcības komitejas dalībniekiem par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas valsts simtgades svētku tapšanā. Pateicību saņēma arī LBAS priekšsēdētāja vietniece Irēna Liepiņa.