LBAS logo

LBAS aicina aktīvāk sadarboties Baltijas valstu ministrijas

Izsludinātā ārkārtas situācija un Latvijas valdības paziņojums par robežas slēgšanu no š.g. 17. marta aiz valstu robežām atstājis daudzus Latvijas un pārējo Baltijas valstu darbiniekus.

Tādēļ Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) aicina aktīvāk sadarboties Baltijas valstu attiecīgajām ministrijām, nodrošinot t.s. “zaļo koridoru” pārējo Baltijas valstu iedzīvotājiem, lai tie varētu pēc iespējas ātrāk atgriezties mājās.

Tāpat aicinām sadarboties arī, apzinot tos Baltijas valstu iedzīvotājus, kuriem ir nepieciešams izmantot papildu avio reisus, lai atgrieztos mājās. Būtu tikai pozitīvi, ja avio reisu uz Rīgu, Liepāju, Tallinu vai, iespējams, Viļņu un Kauņu varētu izmantot vismaz pārējo Baltijas valstu iedzīvotāji, pēc tam izmantojot “zaļo koridoru”, atgriežoties savā mītnes zemē.

Egils Baldzēns,
LBAS priekšsēdētājs