LBAS logo

LBAS Darba un dzīves nedēļas noslēgumā – muzikāla diskusija par dažādu paaudžu līdzsvara meklējumiem

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) nedēļā no 4. līdz 8. oktobrim dažādos pasākumos aicina diskutēt par veselīga līdzsvara starp darba un privāto dzīvi veicināšanu. Noslēdzot Darba un dzīves nedēļu, aicinām paskatīties plašāk – kā dažādu paaudžu cilvēki spēj atrast līdzsvaru un robežas starp darba un privāto dzīvi. Muzikālā diskusija “Līdzsvara efekts: laimīgi darbinieki = ilgtspējīgi darba devēji”, kas tapusi sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu, norisināsies šī gada 8. oktobrī plkst. 13.00-16.00 LBAS Facebook profilā.

Valda uzskats, ka lielākie privātās un darba dzīves izaicinājumi ir cilvēkiem, kuri izvēlējušies veidot karjeru. Pasākuma gaitā mēģināsim uzzināt, kāpēc cilvēki zaudē līdzsvara izjūtu un kurš par to ir atbildīgs – darba devējs vai pats nodarbinātais? Runāsim par to, kādi ir izaicinājumi laikā, kad varam lepoties ar lielu dzīves pieredzi un kā atbalstīt darbiniekus, kuri uzņēmušies rūpes par tuvajiem – mazbērniem, vecākiem…  Gados jauniem cilvēkiem vaicāsim – vai tiešām uz jauniešiem nav iespējams paļauties? Un vai taisnība, ka viņiem privātā dzīve ir svarīgāka par darbu?

Diskusijās piedalīsies Biznesa treneris un procesu efektivitātes konsultants Miķelis Bendiks, uzņēmēja Silva Jeromanova-Maura, mārketinga eksperts, sociālo tīklu satura autors Deniss Ševeļovs un uzņēmēja, Labsoflatvia.com galvenā redaktore Ieva Treija.

Pasākumu vadīs Ansis Bogustovs, un to muzikāli un saturiski papildinās Žorža Siksnas, ģitārista Reiņa Jaunā un Martas Grigales priekšnesumi.

Jau informējām, ka līdz 15. septembrim “Galerijā Centrs” notiek LBAS organizēta foto izstāde “Darbs un privātā dzīve – līdzsvarā?”, kurā var redzēt labākās no LBAS fotokonkursam iesūtītajām fotogrāfijām. Savukārt  par “skatītāju simpātiju” var balsot ar “like” LBAS Facebook profilā, kur ievietotas visas LBAS fotokonkursam iesūtītās fotogrāfijas.

Darba un dzīves nedēļas pasākumi tiek īstenoti ar Eiropas Savienības programmas “Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” 2014.-2020. gadam atbalstu. Projekta mērķis ir īstenot pasākumus, lai mazinātu stereotipus par noteiktu lomu sadalījumu starp sievietēm un vīriešiem darba un privātās dzīvi līdzsvarošanā un radītu priekšnosacījumus vienlīdzīgai aprūpes un mājsaimniecības pienākumu sadalei.