LBAS logo

LBAS Jauniešu padomes aktualitātes

14. septembrī notika kārtējā LBAS Jauniešu padomes sanāksme. Darba kārtībā tika izskatīti jautājumi par aizvadīto arodbiedrību jauniešu forumu Igaunijā un foruma laikā pašu jauniešu ieskicētais darbības plāns turpmākajiem 6 mēnešiem.

Atskatoties uz Baltijas arodbiedrību Jauniešu forumu, kuram šajā gadā dots nosaukums – “Baltijas arodbiedrību jauniešu vasaras akadēmija”, paši jaunieši par to atsaucās pozitīvi. Apmācību programma bijusi piesātināta un sabalansēta, gūts dziļāks ieskats par arodbiedrību un tās darbību, visi ir apguvuši prasmes par darbību sociālajā vidē, kā veidot organizācijas profilus un informatīvus video. Jaunieši kā īpaši interesantu atzina Norvēģijas arodbiedrību jauniešu pieredzi par to, kā uzrunāt un motivēt jauniešus pievienoties arodbiedrībai.

Viens no foruma uzdevumiem bija ieskicēt aktivitātes nākamajiem 6 mēnešiem un LBAS JP ir nolikusi sev mērķus: strādāt pie vizuālās identitātes, sakārtojot sociālo tīklu kontus, kā arī izveidot jaunus, piedomājot pie komunikācijas stratēģijas. Vēl JP ir apņēmusies izstrādāt informatīvo bāzi jauniešiem par arodbiedrībām un to darbību, izveidot sabiedrisko aptauju par jaunajām nodarbinātības formām un digitalizācijas ietekmi uz darba tirgu Latvijā.

Anete Kice, LBAS JP koordinatore