LBAS logo

LBAS konference “Darba aizsardzība = katra cilvēka pamattiesība” – 26. aprīlī

Pēc nedēļas pasaulē atzīmēs Starptautisko darba aizsardzības dienu, kurai par godu Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) 2023.gada 26.aprīlī organizē veltītu konferenci – “Darba aizsardzība = katra cilvēka pamattiesība”.

Konferencē piedalīsies ne tikai LBAS, Labklājības ministrijas un Valsts darba inspekcijas pārstāvji, bet arī Darba drošības un vides veselības institūta, Rīgas Stradiņa Universitātes, Latvijas Darba devēju konfederācijas, SIA Vidzemes slimnīca, AS Schwenk Latvija pārstāvji, kuri uzmanību pievērsīs šādām tēmām: psihoemocionālie riski un to izplatība Latvijā, izdegšanas sindroms kā arodslimība, pareiza IAL un darba metožu izvēle, tiesu prakse darba aizsardzības jomā un vēl daudziem citiem noderīgiem un interesantiem tematiem.

Konference notiks 2023.gada 26.aprīlī no pulksten 10:00 līdz 14:00 attālinātā režīmā ZOOM platformā.

Meeting ID: 876 0894 3780 Passcode: 996348

Konference vienlaicīgi tiks translēta LBAS Youtube kanālā, kā arī tiks ierakstīta. Konferences ieraksts būs pieejams LBAS mājaslapā www.arodbiedribas.lv un Youtube kanālā.

Rūpēsimies par mūsu darba drošību kopā! Pievienojies konferencei un kļūsti zinošāks!