LBAS logo

LBAS konkursa PROFS finālā uzvar Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņi

Šodien ar fināla pasākumu noslēdzās LBAS konkurss PROFS, un 1. vietu ieguva Liepājas Valsts tehnikums! Apsveicam! 2. vietā – Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, 3.vietā – Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums.

Vēl LBAS konkursa finālā piedalījās un labus rezultātus parādīja Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma Preiļu struktūrvienība, Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola un Ogres tehnikums.

Paldies visiem audzēkņiem – šodien, tāpat kā reģionālajos pusfinālos, pārliecinājāmies, ka jūs esat visgudrākie Latvijā – par darba tiesībām, darba aizsardzību un sociālo dialogu!

Milzīgs paldies pedagogiem – bez jūsu atbalsta un lielā papildu darba audzēkņi neuzrādītu tik labus rezultātus! Inga Vasermane, Tatjana Džugleja, Inga Proma, Gita Kalnaģeidāne, Rigonda Prīse, Laura Kristīne Anšance un vēl daudzi citi pedagogi visā Latvijā – bez jums PROFS nebūtu tas, kas tas ir tagad!