LBAS logo

LBAS organizē priekšvēlēšanu diskusiju “Rīga – vai darbiniekiem un iedzīvotājiem labvēlīga?”

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) sadarbībā ar Fridriha Eberta fondu (FES) 12.augustā plkst. 12.00 Arodbiedrību namā Rīgā, Bruņinieku ielā 29/31, 2.stāva zālē, pirms Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām organizē diskusiju ar lielāko politisko partiju izvirzītajiem deputātu kandidātiem uz Rīgas domes priekšsēdētāja amatu “Rīga – vai darbiniekiem un iedzīvotājiem labvēlīga?”.

Galvenie diskusijas jautājumi būs par darba samaksu, sociālajām garantijām darbiniekiem un iedzīvotājiem, koplīgumiem pašvaldību iestādēs un uzņēmumos, vides politiku Rīgā un sabiedriskā transporta pieejamību.  

Diskutēsim par Rīgai un valstij aktuāliem jautājumiem, kā arī būtiskāko priekšvēlēšanu programmās.

Diskusija tiks translēta tiešraidē LBAS mājas lapā arodbiedribas.lv un sociālajos medijos, kā arī Fridriha Eberta fonda pārstāvniecības Baltijā Facebook kontā.

Diskusijā piedalīsies astoņu priekšvēlēšanu sarakstu pārstāvji: Jaunā VIENOTĪBA – Ints Dālderis, Jaunā konservatīvā partija – Marija  Balcere, Partija “Gods kalpot Rīgai” – Oļegs  Burovs, “Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija  – Konstantīns  Čekušins, Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”, Latvijas Reģionu Apvienība – Edvards Smiltēns, Politiskā partija “KPV LV”  –  Krišs  Lipšāns, Zaļo un Zemnieku savienība – Viktors Valainis, Attīstībai/Par!, “PROGRESĪVIE” – Mārtiņš Kossovičs.