LBAS logo

LBAS pavasara konkursa PROFS 2022 rezultāti

Noslēdzies LBAS organizētais pavasara konkurss PROFS profesionālo izglītības iestāžu skolēniem. Superviktorīnā par darba tiesību, darba aizsardzības un sociālā dialoga jautājumiem ir uzvarējušas abas Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālās vidusskolas komandas, kopvērtējumā iegūstot 1. un 3. vietu. Tiešām atzīstams panākums, jo šī izglītības iestāde konkursā startēja pirmo reizi. 2. vietu, jau varētu teikt – tradicionāli, ieguvusi Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņu komanda.

Apsveicam ar panākumiem, un ar uzvarētājiem sazināsimies individuāli!

Pārējo komandu rezultātus varat redzēt tabulā zemāk, otrajā tabulā varat iepazīties ar labākajiem individuālajiem rezultātiem.

Paldies visiem par piedalīšanos, un paldies pedagogiem par lielo ieguldīto darbu, skolojot audzēkņus!