LBAS logo

LBAS priekšsēdētājs saņem uzņēmuma “Latvijas Finieris” apbalvojumu

“Latvijas Finiera” 30 gadu jubilejas pasākumā Arēnā Rīga šī gada 30. septembrī tika pasniegts “Latvijas Finiera” augstākais apbalvojums „Sudraba bērza lapa”. Šogad šis apbalvojums piešķirts arī LBAS priekšsēdētājam Egilam Baldzēnam un LBAS bijušajam priekšsēdētājam Pēterim Krīgeram.

Ar „Sudraba bērza lapu” reizi piecos gados uzņēmums apbalvo darbiniekus, partnerus un padomdevējus, kuru klātbūtne ir veicinājusi „Latvijas Finieri” spert izšķirīgos soļus šajā mainīgajā pasaulē.

Šogad apbalvojumus saņēma ilggadēji līderi, ceļa rādītāji, procesu vadītāji. Šogad īpašs paldies tika teikts daudzu Latvijas sabiedrisko organizāciju līderiem, kuri stiprinājuši sociālo dialogu un labu pārvaldību, kuri veidojuši sarunu platformas starp valsts pārvaldi, uzņēmējdarbību un sabiedrību un rāda piemēru, kā cieņpilnā dialogā veidot kopējus attīstības lēmumus.

Jubilejas pasākuma bukletā lasām:

Egils Baldzēns

Sociāldemokrāts ar filozofa izglītību. Iejūtīgs sarunu vedējs, kurš patiesi vēlas, lai visiem ir labi. Ar perfekti izkoptu analītisko spēju māk jebkuru jautājumu argumentēti ietērpt uzskatāmos skaitļos.

Peteris Krigers

Sociālā dialoga kā vērtības atzinējs, izmantotājs un nostiprinātājs pat vissarežģītākajās krīzes situācijās. Ja Pēteris būtu jāraksturo vienā vārdā, mēs teiktu – īsts nacionālpatriots.

Vairāk par “Latvijas Finieri” un tā vēsturi: https://www.finieris.lv/lv/uznemums/par-uznemumu-lf30