LBAS logo

LBAS tikšanās ar potenciālo valdības vadītāju

Šodien LBAS vadība un dalīborganizāciju pārstāvji tikās ar Ministru prezidenta kandidātu Krišjāni Kariņu, lai apspriestu topošo Valdības deklarāciju un uzdotu arodbiedrības interesējošos jautājumus.

LBAS priekšsēdētājs Egils Baldzēns: “Šajā sarunā sadzirdēju potenciālā premjera atvērtību loģiskiem un argumentētiem sociālo partneru priekšlikumiem. Mēs dzirdējām gatavību sadarboties sociālajā dialogā gan no K. Kariņa puses, gan vēlmi aicināt nozaru ministrus personīgi iesaistīties Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes un tās apakšpadomju darbā.”

LBAS pārstāvji sarunā uzsvēra nepieciešamību jaunajai valdībai saglabāt reformu pēctecību un nodrošināt rezultātu sasniegšanu, – nevis organizēt reformas reformu dēļ.

LBAS dalīborganizāciju vadītāji tikšanās laikā rosināja vairākas tēmas un uzdeva jautājumus – par veselības aprūpi, izglītības jomu, sociālo drošību, darbinieku un darba devēju attiecībām, vienlīdzību, dzelzceļa un pasažieru transporta attīstību, kultūru, viesmīlības sektoru, atbalstu koplīgumu un ģenerālvienošanās slēgšanai u.c.