LBAS logo

LBAS uzstāj uz aktīvāku sociālo partneru priekšlikumu nostiprināšanu valdības rīcības plānā

LBAS 16. janvārī NTSP Budžeta un Nodokļu apakšpadomē tikās ar sociālajiem un sadarbības partneriem, lai diskutētu par valdības rīcības plānā iekļaujamajiem nodokļu politikas, nodokļu administrēšanas un ēnu ekonomikas jautājumiem. Lai arī LBAS ir gandarīti par aktīvu sociālo partneru iesaisti VRP izstrādes procesā, tomēr LBAS uzstāj uz aktīvāku sociālo partneru priekšlikumu nostiprināšanu rīcības plānā kā nākotnes politikas veidošanas uzdevumus. 

LBAS vēlas redzēt, ka rīcības plānā tiek iestrādāti tādi uzdevumi kā regulāra un ekonomiski pamatota diferencētā neapliekamā minimuma pārvērtēšana, koplīgumu stiprināšana caur IIN atbalsta mehānisma paplašināšanu, arodbiedrību biedru naudas ieskaitīšana attaisnotajos izdevumos, u.c.