LBAS logo

LBAS vadība un dalīborganizāciju pārstāvji tiekas ar Valsts prezidentu Egilu Levitu

Pirmdien, 26. augustā plkst. 9.00, Rīgas pilī LBAS priekšsēdētājs Egils Baldzēns un LBAS dalīborganizāciju pārstāvji tiksies ar Valsts prezidentu Egilu Levitu.

LBAS priekšsēdētājs Egils Baldzēns: “Valsts prezidents jau iepriekš ir uzsvēris, ka arodbiedrības ir nozīmīgi partneri sociālā līdzsvara un taisnīguma veicināšanā, kā arī valsts attīstībai nozīmīgu lēmumu pieņemšanā. Mēs atzinīgi vērtējam Egila Levita aktīvo iesaisti problēmu apzināšanā un risinājumu meklēšanā un nodrošināšanā. Tādēļ šī arodbiedrību un Valsts prezidenta tikšanās ir abpusēji ļoti svarīga.”

Tikšanās laikā plānots pārrunāt virkni Latvijas darbiniekiem un arodbiedrībām svarīgu jautājumu: nevienlīdzības mazināšana sabiedrībā, darba samaksas konkurētspēja Baltijā un Eiropā, normatīvo aktu ievērošana un tiesiskā kultūra, veselības aprūpes un izglītības pakalpojumu kvalitāte un pieejamība, sociālais dialogs un sociālo partneru loma ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanā.