LBAS logo

LBAS vebinārs par arodbiedrību tiesībām un pienākumiem

Turpinot izglītojošo pasākumu ciklu par dažādiem ar arodbiedrību darbu saistītiem jautājumiem, LBAS visām dalīborganizācijām un to biedriem 23.novembrī organizē bezmaksas vebināru par arodbiedrību tiesībām un pienākumiem.

Vebināra ietvaros tiks apskatīti tādi jautājumi kā arodbiedrības ideja un loma, arodbiedrību organizatoriskās un pārstāvības tiesības. Vebinārs ir īpaši noderīgs arodorganizāciju vadītājiem, jo īpaši jaunajiem vadītājiem. Tā ir iespēja būvēt, atjaunot un papildināt savas zināšanas par to, kādas tiesības ir arodbiedrībai tās ikdienas darbā un kā tās var īstenot. Īpaša uzmanība tiks pievērsta arodbiedrību tiesībām uz informēšanu un konsultēšanos, par kuru ikdienā LBAS juristi saņem visvairāk jautājumu no dalīborganizācijām.

Aicinām Jūs sūtīt īpaši interesējošus jautājumus uz e-pastu: natalja.preisa@lbas.lv. Pēc iespējas centīsimies tos iekļaut praktiskajos piemēros.

Vebināra norises laiks:

2022. gada 24. novembris no plkst. 14:00 līdz 16:30. 

Vebinārā uzstāsies Kaspars Rācenājs, LBAS jurists, konsultants darba tiesisko attiecību jautājumos, un Nataļja Preisa, LBAS juriste, Eiropas Savienības normatīvo aktu un politikas dokumentu eksperte

Lūdzam Jūs reģistrēties dalībai pasākumā līdz 23.11.2022., izmantojot šo Zoom saiti (pēc reģistrācijas jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, kurā būs saite, lai pieslēgtos Zoom sesijai):

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZYsceiqrzssHNI_MRPvT6NeFQHS9h-CAZHA

Lūdzu, dalieties ar šo ziņu ar savu arodbiedrību biedriem – vairosim biedru informētību kopā!