LBAS logo

LBAS vebinārs par darba tirgus prognozēm un statistikas datubāzēm informācijas iegūšanai

Turpinot izglītojošo pasākumu ciklu par dažādiem sociālās drošības jautājumiem, LBAS 22. novembrī visām dalīborganizācijām un to biedriem organizē bezmaksas vebināru par darba tirgus prognozēm un statistikas datubāzēm informācijas iegūšanai.

Vebināra norises laiks:
2022. gada 22. novembris no plkst. 12:00 līdz 13:00.

Vebināra programma:

12.00 – 12.30:  Statistikas datubāzes dažādas informācijas iegūšanai (Centrālā statistikas pārvaldes, Valsts ieņēmumu dienesta, Eurostat u.c.). Linda Romele, LBAS eksperte izglītības, nodarbinātības un sociālajos jautājumos. 

12.30 – 13.00: Nodarbinātība un darbaspēka prognozes. Normunds Ozols, LR Ekonomikas ministrijas Analītikas dienesta vecākais ekonomists.

Lūdzam Jūs reģistrēties dalībai pasākumā, izmantojot šo Zoom saiti (pēc reģistrācijas jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu, kurā būs saite, lai pieslēgtos Zoom sesijai):

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZwscO2sqzMqHtUTedvM0qgEwkhvZ63T5VLS

Lūdzu, dalieties ar šo ziņu ar savu arodbiedrību biedriem – vairosim biedru informētību kopā!