LBAS logo

Lietuvas Arodbiedrību konfederācijas LPSK apsveikums

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībai (LBAS)

Dārgie draugi un kolēģi,

Apsveicam visus Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības biedrus LBAS 30 gadu jubilejā. Jūs esat nogājuši jau garu ceļu un sasnieguši ievērojamus rezultātus. Lietuvas Arodbiedrību konfederācija ir lepna, ka LBAS ir ne tikai lielisks sabiedrotais, bet arī vērtīgs draugs.

Mūsu kopīgā vēsture balstās uz uzticību, draudzību un konstruktīviem sasniegumiem reģionā. Mēs ceram turpināt šīs brīnišķīgās tradīcijas arī nākamajās desmitgadēs! Pat, ja šodien mēs nevaram nodot savus sirsnīgos apsveikumus personīgi, mēs zinām, ka šis izaicinājumu laiks beigsies un mēs atgriezīsimies vēl stiprāki!

Pagaidām vēlam jums spēku un optimismu. Latvijas darba ņēmēji jums uzticas un mēs esam pārliecināti, ka jūs darāt visu iespējamo, aizsargājot viņus šajā krīzē

Cieņā,

LPSK priekšsēdētāja Inga Ruginiene

Viļņa, 2020.gada 20.maijs