LBAS logo

LVIPUFDA 25. janvārī atzīmē 100 gadu jubileju

Viena no LBAS dalīborganizācijām – Latvijas Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrība (LVIPUFDA) – 25. janvārī Jelgavas pilī īpašā pasākumā atzīmēs savu simtgadi.

Arodbiedrība ir dibināta 1920. gada 8. janvārī – ar mērķi apvienot, pārstāvēt, aizstāvēt savu biedru tiesības un intereses. Šobrīd arodbiedrība apvieno ap 4000 darba ņēmēju no 172 dažādām arodorganizācijām.

LVIPUFDA ir četri Goda biedri – sabiedrībā pazīstamas personas – Aspazija, Rainis, Marija Naumova un Māra Marnauza.

Arodbiedrības priekšsēdētājs no 1990. gada ir Andrejs Jirgensons.

Svinīgajā arodbiedrības simtgades pasākumā piedalīsies LR labklājības ministre Ramona Petraviča, LBAS priekšsēdētājs Egils Baldzēns, vairāki nozares darba devēju un citu valstu radniecīgo arodbiedrību pārstāvji.

Sadarbības partneri pasākumā saņems LVIPUFDA simtgades Goda zīmi.