LBAS logo

Nedēļas aktualitātes no 10. līdz 22. novembrim

19.11. plkst. 7.50 LTV 1 – intervija ar LBAS priekšsēdētāju E. Baldzēnu raidījumā “Rīta Panorāma”.

20.11. Kopenhāgenā, Dānijā – tikšanās Dānijas Izglītības ministrijā un Dānijas Arodbiedrību konfederācijā FH par nozaru prasmju fondiem, to pārvaldi un valsts uzraudzību. Piedalās LBAS, LDDK, IZM un VK pārstāvji.

20.-21.11. Viesnīcā “Radisson Blu Daugava Hotel” – Valsts darba inspekcijas konferencē “Emocionālā vardarbība un konflikti darbā – slikti darbiniekiem, slikti uzņēmumiem” piedalās LBAS arodbiedrību darba koordinētāja A. Placāne.

22.11. Ventspils tehnikumā – LBAS konkursa PROFS 2019 Kurzemes reģionālais pusfināls. Piedalās L. Liekna, S. Birkenfelde, K. Rācenājs, M. Pužuls.

21.11. plkst. 13.00 Arodbiedrību mājā Rīgā  – tikšanās ar delegāciju no Norvēģijas arodbiedrībām – NAV Norway, kas darbojas Norvēģijas vidienes sociālajos dienestos. Piedalās LBAS tautsaimniecības eksperts M. Svirskis un ārējo sakaru koordinētāja A. Ābeltiņa.

22.11. Aizsardzības ministrijā – starpministriju sanāksmē par likumprojektu “Grozījumi likumā “Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli”” (VSS-704) piedalās LBAS eksperte N. Preisa.

22.11. Latvijas Universitātes Zinātņu mājā – Latvijas pieaugušo izglītības attīstības forums “Es strādāju un mācos”, ar prezentāciju par darba ņēmēju iesaisti mācībās darba vietā piedalās L. Romele.