LBAS logo

Nedēļas aktualitātes no 12. līdz 16. augustam

14.08. plkst. 9.00 Saeimā – Sociālo un darba lietu komisijas sēde par situāciju cilvēkresursu jomā un nepieciešamo finansējumu medicīnas darbinieku atalgojuma palielināšanai 2020.gadā. Piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns un LVSADA vadība.

14.08. plkst. 14.00 Izglītības un zinātnes ministrijas Struktūrfondu departamenta zālē – Profesionālās izglītības un nodarbinātības trīspusējās sadarbības apakšpadomes (PINTSA) klātienes sēde. Piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns, LBAS speciālisti un dalīborganizāciju deleģētie pārstāvji. Darba kārtībā: profesiju standartu saskaņošana, kompetenču pieejā balstīta vispārējās izglītības satura ieviešana izglītības iestādēs, bezdarbnieku kuponu mācību sistēmas uzlabošana, darba devēju iesaiste darba ņēmēju prasmju uzlabošanā uzņēmumu līmenī u.c.

13.08. LSAB tikšanās ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas vadītāju R. Irkli un viņa komandu par pasta tarifu virzību. Piedalās I. Liepiņa, LBAS priekšsēdētāja vietniece, LSAB prezidente.

15.08. plkst. 12.30 Berga Bazārā – diskusijā par veselības budžeta ietekmi uz valsts ekonomiku un vai būtu nepieciešams veselības budžeta palielināšanu noteikt par valsts prioritāti 2020.gada budžetā piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns.

15.08. plkst.15.00 LDDK telpās – Elektronisko un optisko iekārtu ražošanas, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares ekspertu padomes (EIKT NEP) sēde. Piedalās I. Liepiņa, LBAS priekšsēdētāja vietniece, LSAB prezidente, un LSAB deleģētie pārstāvji.