LBAS logo

Nedēļas aktualitātes no 29. aprīļa līdz 3. maijam

29.04. Daugavpilī – LBAS konsultantu lekcijas darba tiesībās un darba aizsardzībā Daugavpils tehnikuma un Daugavpils Būvniecības tehnikuma audzēkņiem, plkst. 13.00 Daugavpils novada domē – LBAS darba tiesību konsultanta K. Rācenāja konsultācijas-seminārs Daugavpils darbiniekiem par aktualitātēm darba tiesību jautājumos.

30.04. Valmierā, AS Valmieras stikla šķiedra – diskusija par aktualitātēm stikla šķiedras ražošanas nozarē. Piedalās LBAS nacionālie koordinatori N. Preisa un M. Svirskis kopā ar Industriālās nozares arodbiedrības vadītāju R. Pfeiferi un koordinatori Z. Volku.

30.04. Viesnīcā “Mercure Riga Centre” – starptautiska konference “Nacionālo kvalifikāciju ietvarstruktūru ietekme uz izglītības attīstību”, piedalās LBAS eksperte L. Romele.

30.04. LBAS – diskusija ar Eiropas Parlamenta deputātu kandidātiem, vada žurnālists M. Zanders.

2.05. plkst. 10.00LBAS – LBAS organizētā darba aizsardzības konference.

2.05. plkst. 14.30 Finanšu ministrijā – NTSP Budžeta un finanšu apakšpadome. Piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzeēns, LBAS priekšsēdētāja vietnieks A. Muhlinkins un LBAS dalīborganizāciju deleģētie pārstāvji.