LBAS logo

Nedēļas aktualitātes no 31. janvāra līdz 4. februārim

31.01. ETUC darba grupa par direktīvas priekšlikumu par adekvātu minimālo algu ES, piedalās LBAS eksperte N. Preisa.

31.01. plkst. 14.00 starpinstitūciju Operatīvās vadības grupā piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns un LBAS priekšsēdētāja vietniece A. Grīnfelde.

1.02. plkst. 8.30 Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēdē piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece A. Grīnfelde. Darba kārtībā: sporta skolu finansējums.

1.02. plkst. 10.00 Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece A. Grīnfelde. Dienas kārtībā: korupcijas uztveres indekss 2021. gadā; Interešu pārstāvības atklātības likums virzībai pirmajam lasījumam.

1.02. plkst. 11.00 EESK Ārējo attiecību darba grupas sanāksme, piedalās LBAS eksperte L. Romele.

1.02. plkst. 10.00 Ministru kabineta sēdē piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns.

1.02. plkst. 10.00 Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdē par Valsts ieņēmumu dienesta sniegto atbalstu Covid-19 krīzes pārvarēšanai piedalās LBAS eksperts M. Svirskis. 

1.02. plkst. 12.00 Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē piedalās LBAS eksperts M. Svirskis. Darba kārtībā: par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda investīciju politiku, Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plānu.

1.02. plkst. 13.00 Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Stratēģiskās komunikācijas apakškomisijas sēdē par kibertelpas drošību, komunicējot ar sabiedrību, piedalās LBAS SA speciāliste S. Birkenfelde.

2.02. plkst. 10.00 Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijā par Sociālās aizsardzības un darba tirgus politikas pamatnostādnēm 2021.-2027. gadam piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece A. Grīnfelde un LBAS eksperte L. Romele.

2.02. ETUC Pamattiesību un tiesvedības komiteja, piedalās LBAS eksperte N. Preisa.

2.02. plkst. 10.00 Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē par Altum atbalsta programmu saules paneļu uzstādīšanai piedalās LBAS eksperts M. Svirskis.

2.02. plkst. 11.00 LBAS vadības tikšanās ar labklājības ministru Gati Eglīti.

2.02. plkst. 15.00 Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisijas sēdē par enerģētiskās nabadzības risinājumiem mājokļu politikā: sociālajām subsīdijām, alternatīvajiem energoresursiem, energoefektivitāti piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece G. Oškāja un LBAS eksperts M. Svirskis.

2.02. Eiropas Darba iestādes (ELA) Vebinārs par nedeklarēto darbu, piedalās LBAS eksperte N. Preisa.

2.02. ETUI Viduseiropas un Baltijas valstu arodbiedrību darba aizsardzības Forums. Piedalās LBAS darba aizsardzības speciālisti Z. Antapsons, M. Pužuls.

2.02. SDO Seminārs par SDO Pasaules sociālās aizsardzības ziņojumu 2020.–2022. gadam un reģionālā pavadošā ziņojuma atklāšanu Centrālajā un Austrumeiropā un Centrālāzijā, piedalās LBAS eksperte N. Preisa.

2.02. Invalīdu lietu nacionālās padomes sēde. Piedalās LBAS darba aizsardzības speciālists M. Pužuls.

3.02. plkst. 11.00 EESK Vienotā tirgus, ražošanas un patēriņa specializētās nodaļas sanāksme, piedalās – L.Romele

4.02. plkst. 11.00 Valsts izglītības satura centrā projekta “Nozaru kvalifikācijas sistēmas pilnveide profesionālās izglītības attīstībai un kvalitātes nodrošināšanai” sadarbības partneru sanāksme, piedalās – L. Romele un A. Bondare.