LBAS logo

Nedēļas aktualitātes no 6. līdz 10. decembrim

7.12. plkst. 10.00 Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēdē piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece G. Oškāja, LBAS eksperts M. Svirskis. Darba kārtībā: likumprojekti “Grozījums likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli””, “Grozījums likumā “Par nekustamā īpašuma nodokli””, “Trauksmes celšanas likums”. 

7.12. plkst. 10.00 Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns un LBAS priekšsēdētāja vietniece A. Grīnfelde. Darba kārtībā jautājums: par augstajiem mirstības rādītājiem no COVID-19 un pārējām saslimšanām.

7.12. plkst. 12.10 Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijā piedalās LBAS eksperte L. Romele. Darba kārtībā: par Augstskolu programmu piemērotību un infrastruktūras pieejamību personām ar īpašām vajadzībām. 

8.12. plkst.12.00 pieaugušo izglītības balvas “Saules laiva” apbalvošanas ceremonija, ar prezentāciju piedalās – L. Romele.

8.12. plkst. 12.00 Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēdē piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece A. Grīnfelde. Darba kārtībā: par veselības nozares digitālo rīku izvērtējumu.

8.-9.12. Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas plenārsesija, piedalās – LBAS priekšsēdētājs E.Baldzēns un LBAS eksperte.

8.12. plkst. 13:00 profesijas standarta “Grāmatvedis” izvērtēšanas sanāksme, piedalās – A. Bondare.

9.12. plkst. 14.00 Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” SAM 8.5.1., SAM 8.5.2., un SAM 8.5.3. projektu uzraudzības padomes sēde, piedalās – L. Romele.