LBAS logo

Nedēļas aktualitātes no 7. līdz 11. martam

7.03. plkst. 14.00 starpinstitūciju Operatīvās grupas sēdē piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns.

7.03. plkst. 15.00 tikšanās ar Satiksmes ministrijas un VAS “Latvijas dzelzceļš” pārstāvjiem saistībā ar negatīvo seku novēršanu, kas radās VSAOI termiņa samaksas atlikšanas gadījumā. Piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece G. Oškāja.

8.03. plkst. 10.00 Ministru kabineta sēde, piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns.

8.03. plkst. 12.00 Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisija, piedalās LBAS eksperts M. Svirskis. Darba kārtībā: kā varam samazināt atkarību no Krievijas energoresursiem iespējami īsākā laikā?

7.03. plkst. 10.00 Izglītības attīstības pamatnostādņu 2021. – 2027. gadam „Nākotnes prasmes nākotnes sabiedrībai” saskaņošanas sanāksme, piedalās – LBAS priekšsēdētaja vietniece A. Grīnfelde un LBAS eksperte L. Romele.

8.03. plkst. 10.00 intervija ar Baltic Social Science par jauniešu garantijām un prasmēm, piedalās – L. Romele.

8.03. plkst. 15.00 Uzņēmējdarbības nozaru ekspertu padome, piedalās – L. Romele.

9.03. plkst. 8.30 Saeimas Eiropas lietu komisijas sēde, piedalās LBAS priekšsēdētāja vietnieces – A. Grīnfelde un G. Oškāja, ekspertes – N. Preisa, L. Romele. Darba kārtībā: par Latvijas nacionālo pozīciju Eiropas Savienības Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju tiesību aizsardzības padomē, kas notiks šā gada 14. martā u.c. jautājumi.

9.03. plkst. 10.00 Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas kopsēde ar Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisiju, piedalās LBAS priekšsēdētaja vietniece A. Grīnfelde. Darba kārtībā: Valsts zinātnes politikas mērķu sasniegšana un efektivitāte.

9.03. plkst. 10.00 Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēde, piedalās LABS eksperte L. Romele. Darba kārtībā: par valsts sociālās apdrošināšanas speciālo budžetu.

9.03. plkst. 10.00 Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija, piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece A. Grīnfelde.  Darba kārtībā: Likumprojekts “Pašvaldību likums” pirms otrā lasījuma u.c. jautājumi.

9.03. plkst. 10.00 Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde, piedalās LBAS eksperts M. Svirskis. Darba kārtībā: Kolektīvais iesniegums “Par nodokļu samazināšanu elektrībai un gāzei visiem iedzīvotājiem” u.c.

9.03. plkst. 12.00 Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde. Piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece A. Grīnfelde. Darba kārtībā: Par revīziju ieteikumu ieviešanas progresu Izglītības un zinātnes ministrijas resorā.

9.03. plkst. 13.00 LBAS valdes sēde.

9.03. plkst. 14.00 LM Dzimumu līdztiesības komitejas sanāksme, piedalās  L. Romele.

10.03. plkst. 14.00 starpinstitūciju Operatīvās vadības grupas sanāksmē piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns.

10.03. plkst. 14.00  ES fondu Izglītības, prasmju un mūžizglītības prioritārā virziena apakškomitejas (8AK) sēde, piedalās – L. Romele.

10.03. plkst. 15.00 tikšanās ar LM, VID un VSAA pārstāvjiem saistībā ar negatīvo seku novēršanu, kas radās VSAOI termiņa samaksas atlikšanas gadījumā. Piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece G. Oškāja.

10.03. tikšanās saistībā ar apdrošināšanas pakalpojumu groza izveidi LBAS arodbiedrību biedriem. Piedalās LBAS priekšsēdētāja vietniece G. Oškāja.