LBAS logo

Nedēļas aktualitātes no 9. līdz 13. augustam

9.08. plkst. 10:00 DELFI TV diskusijā par obligāto vakcināciju piedalās LBAS priekšsēdētāja vietnieks A. Muhlinkins.

9.08. plkst. 14:00 starpinstitūciju Operatīvās vadības grupas sanāksmē piedalās LBAS priekšsēdētājs E. Baldzēns.

10.08. plkst. 12:00 Pieaugušo neformālās izglītības ceļojošās balvas “Saules laiva” 2020 pasniegšanas ceremonija, ar prezentāciju piedalās – L.Romele.

11.08. plkst. 15:00 Profesijas standarta “Grāmatvedis” izstrādes pirmais seminārs, piedalās – L. Romele.

12.08. plkst. 14:00 Darbaspēka piedāvājuma un pieprasījuma prognožu platformas prezentācija, piedalās – L. Romele.

13.08. plkst. 13:00 attālināti Zoom platformā notiks Uzraudzības padomes sēde, kurā tiks izskatīta Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība“ specifisko atbalsta mērķu pasākumu īstenošana. Piedalās S. Birkenfelde.

13.08. plkst. 14:00 LBAS Jauniešu padomes sadarbībā ar Fridriha Eberta fondu (FES) organizētais seminārs par stresa noturības palielināšanu, kas palīdzēs katram individuāli izprast stresa cēloņus un labāk vadīt, kā fiziskās, tā emocionālās reakcijas uz šiem cēloņiem. Semināru vadīs – Laila Jemberga, Sadarbības kompetenču pilnveides trenere.