LBAS logo

Pasniegta LVIPUFDA Goda zīme

22. novembrī Valsts ieņēmumu dienesta vadītājai Ievai Jaunzemei tika pasniegta Latvijas Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrības (LVIPUFDA) Goda zīme “100 gadu jubilejā” – par VID un tā darba stiprināšanu.

Goda zīmes pasniegšanas laikā LVIPUFDA valdes priekšsēdētājs Andrejs Jirgensons atzīmēja, ka ar VID vadītāju arodbiedrībai ir izveidojusies ilgstoša un cieša sadarbība.

Savukārt LVIPUFDA valdes juridiskais padomnieks Ēriks Pūle uzsvēra, ka Goda zīme Jaunzemes kundzei tiek pasniegta arī par sociālā dialoga veicināšanu, kurā uz līdzvērtīgiem noteikumiem piedalās sociālie partneri. Tāpat Ēriks Pūle uzsvēra, ka visiem ir ļoti labi zināma muitas milzīgā loma valsts ikdienas pastāvēšanā un tikai apzinoties katra tā muitnieka nozīmīgumu šajā sistēmā to var novērtēt. Muitnieks ir muitas pamats, tādēļ arodbiedrība kopā ar VID un muitas vadību darīs visu, lai šos pamatus stiprinātu.

Ēriks Pūle