LBAS logo

Sēru vēsts

Pēkšņi no mums šķīrusies Latvijas Ārstniecības un aprūpes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja DAINA BRŪVELE.

Pirms 20 gadiem Daina pieņēma izaicinājumu un Kuldīgas slimnīcas medmāsas sirdsdarbu nomainīja pret atbildīgajiem arodbiedrības vadītājas pienākumiem. Viņai izveidojās laba sadarbība ar nozares darba devējiem un to organizācijām. Aizstāvot biedru intereses, Daina nebaidījās paust savu, dažkārt arī atšķirīgo viedokli. Ne tikai profesijas, bet sava draudzīgā rakstura dēļ citu nozaru arodbiedrību kolēģi Dainu uzrunāja arī par māsiņu.

Viņas dzīve ritēja starp Rīgu un dzimto Kuldīgu. Diemžēl ceriņi un puķes Dainas dārzā šopavasar uzziedēs bez viņas…

Dainas nepilngadīgo meitu iespējams atbalstīt, pārskaitot palīdzību uz Marijas Brūveles kontu Nr.LV27HABA0551047976507 Swedbankā.

Izsakām līdzjūtību Dainas Brūveles tuviniekiem, draugiem un kolēģiem.

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība