LBAS logo

Šodienas darba tiesību konkursa “Zini, ne mini!” noteikumi

  1. Konkurss norisināsies spēles formātā izmantojot platformu Kahoot! Vienlaicīgi varēs piedalīties līdz 200 dalībniekiem.
  2. Lai piedalītos spēlē, Jums ir nepieciešams mobilais telefons, planšete vai dators ar stabilu interneta pieslēgumu.
  3. Jautājumi un piedāvātie atbilžu varianti tiks parādīti uz ekrāna, savukārt atbildes Jums vajadzēs nospiest www.kahoot.it  platformā.Klātienes dalībnieki jautājumus redzēs uz zāles ekrāna, savukārt atbildes vajadzēs nospiest mobilajos telefonos vai planšetēs.Ja skatāties mūs tiešraidē, varat atvērt interneta pārlūkā papildus logu vai izmantot otru ierīci (telefonu vai planšeti), lai paralēli varētu pieslēgties www.Kahoot.it
  4. Lai pieslēgtos spēlei apmeklējiet www.kahoot.it , ievadiet PIN kodu, kas būs redzams uz zāles ekrāna un norādiet savu lietotājvārdu. Lietotājvārdā obligāti ietveriet savu vārdu, dzimšanas dienu un mēnesi, lai uzvaras gadījumā varam pārbaudīt Jūsu identitāti. Piemērs: Kārlis 2801.
  5. Spēlē būs jāatbild uz 20 viktorīnas jautājumiem, kas būs saistīti ar Darba likuma praktisku piemērošanu.
  6. Tā kā tehnoloģijas pagaidām vēl laiku nav noķērušas, tiem dalībniekiem, kas piedalās klātienē ir būtiska priekšrocība – atbildei uz jautājumu ir paredzētas 60 sekundes. Savukārt tiem, kas skatās tiešraidē, uz jautājumu ir jāatbild 30 sekundēs, jo tiešraidei ir 30 sekunžu laika nobīde. Pat, ja tiešraides skatītājiem ekrānā parādīsies, ka atbildes iesniegšanai vēl ir 30 sekundes, patiesībā, klātienē jau viss būs beidzies un atbildes vairs nevarēs iesniegt.
  7. Beigās tiks noskaidroti 3 labākie darba tiesību zinātāji.Ja labākie spēlētāji būs no klātienes auditorijas, tad balvas pasniegsim šodien, ja uzvarēs kāds no tiešraides skatītājiem, tad balvas varēs saņemt Latvijas Brīvo arodbiedrību savienībā. Sīkāka informācija būs atrodama www.arodbiedribas.lv. Bezmaksas ieteikums – jo ātrāk atbildēsiet, jo vairāk punktus saņemsiet, tāpēc – esiet gan gudri, gan veikli!
  8. Ja nevēlaties pats piedalīties spēlē, droši sekojiet līdzi tam, kā veicas citiem. Noteikti uzzināsiet, kādu jaunu un darbam noderīgu atziņu!