LBAS logo

Valdība atvēl 2,5 miljons eiro piemaksām policistiem un robežsargiem par darbu Covid-19 krīzes laikā

Valdība ceturtdien, 16.aprīlī,   atbalstīja 2 590 703 eiro piešķiršanu Covid-19 krīzes piemaksām policistiem, robežsargiem un Valsts drošības dienesta amatpersonām. Piemaksas paredzētas 20% apmērā no atalgojuma.
Finanšu ministrijai no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķirs iekšlietu ministrijai finansējumu, lai nodrošinātu piemaksas no 12.marta līdz 31.maijam.
Piemaksas paredzētas Valsts policijas, Valsts robežsardzes un Valsts drošības dienesta amatpersonām. Kritēriji paredz, ka piemaksas būs tikai tām amatpersonām, kuras ir tiešā saskarē ar Covid-19 inficētām vai iespējami inficētām personām, ir tiešā saskarē ar Covid-19 riska grupas pacientiem vai arī veic darbu paaugstinātas intensitātes un apdraudējuma apstākļos, nodrošinot īpašu ieguldījumu pandēmijas ierobežošanā un izraisīto seku mazināšanā.

leta.lv