LBAS logo

Vebinārs “Digitālie rīki efektīvai komunikācijai”

Aicinām LBAS dalīborganizāciju biedrus piedalīties vebinārā “Digitālie rīki efektīvai komunikācijai, kas notiks 2020. gada 13. maijā tiešsaistes režīmā. Vebinārs tiek organizēts divās daļās: no plkst. 10.00 līdz 11.30 un no plkst. 14.30 līdz 16.00.

Vebināra 1.daļā lektors Roberts Grundmanis iepazīstinās ar digitālās komunikācijas specifiku, digitālajiem komunikācijas rīkiem un to optimizāciju. Vebināra 2. daļā, ko vadīs lektors Ruslans Meļņiks, apskatīsim mājas lapas un e-pasta mārketinga rīkus, vizuālā noformējuma elementus, digitālos rīkus komandas darba organizācijai, kā arī gūsim ieskatu tuvās nākotnes profesijās.

Reģistrēties dalībai vebinārā (tikai LBAS dalīborganizāciju biedriem) var līdz 11.05.2020. tiešsaistē:  https://forms.gle/mymaRGtajaPtuTvg7

Vebināra norises dienā uz katra dalībnieka reģistrācijas formā norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite, kas jāizmanto, lai pieslēgtos vebināram.