LBAS logo

“Vietējais serviss. Globāla pieejamība” ir šī gada Starptautiskās Krājaizdevu sabiedrību dienas devīze

Pasaulē ir vairāk kā 230 miljons krājaizdevu sabiedrību biedru. Kāpēc tik daudzi cilvēki izvēlējušies iesaistīties krājaizdevu sabiedrībās? Atbilde ir vienkārša – krājaizdevu sabiedrības vienmēr ir strādājušas pēc principa “cilvēks ir pats svarīgākais”, šis princips ļāvis krājaizdevu sabiedrībām nepārtraukti attīstīties un veicināt savu biedru labklājību!

Katru gadu, kopš 1948.gada, trešajā oktobra ceturtdienā tiek atzīmēta Starptautiskā Krājaizdevu sabiedrību diena. Šī ir diena, kad atcerēties krājaizdevu sabiedrību kustības vēsturi, diena, kad lepoties ar panākumiem un sasniegumiem, kā arī diena, kad pateikties visiem, kas ieguldījuši savu darbu, lai krājaizdevu sabiedrības varētu attīstīties, dodot tās biedriem iespēju iesaistīties un darboties kopīgu interešu labā!

2019. gada 17. oktobri svinam kopā ar citām 89 026 krājaizdevu sabiedrībām 117 pasaules valstīs!

Latvijas arodbiedrību krājaizdevu sabiedrība (LAKS) par godu Starptautiskai krājaizdevu sabiedrību dienai, no 17.10.2019. līdz 31.10.2019. saviem biedriem piedāvā īpašus nosacījumus Uzkrājuma noguldījumiem!

Uzkrājuma noguldījums

Priekšrocības un papildus nosacījumi:

  • Lieliska iespēja uzkrāt līdzekļus kādam lielākam pirkumam vai veidot naudas rezerves neparedzētiem izdevumiem.
  • Iespēja papildināt noguldījumu jebkurā laikā skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu.
  • Procentu likme fiksēta uz visu noguldījuma termiņu.
  • Procentu izmaksa – reizi mēnesī.

Svarīgi zināt:

  • Saskaņā ar Noguldījumu garantijas likumu, valsts garantē noguldījumu drošību garantētā noguldījuma apmērā, bet ne vairāk kā 100 000 EUR.
  • Izmaksājot procentu ienākumu klientam – fiziskajai personai, LAKS ieturēs iedzīvotāju ienākuma nodokli (nodokļa likme ir 20 % no izmaksātajiem peļņas procentiem) un pārskaitīs to valsts budžetā.

Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par pakalpojumiem un piedāvājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums:

LAKS centrālais birojs (Turgeņeva iela 14, Rīga)

Tālr. 67232211 (dzelzceļa līnija), 67704072 (Lattelecom), mob.tālr. 28231919

Internets: www.laks.lv, e-pasts: info@laks.lv