LBAS logo

Zināmi LBAS konkursa PROFS 2021 fināla dalībnieki

LBAS konkursa profesionālās izglītības iestādēm PROFS 2021 fināls notiks jau 20. decembrī, un tiesības tajā piedalīties ir izcīnījušas audzēkņu komandas no Liepājas Valsts tehnikuma (1. komanda), Rēzeknes tehnikuma, Rīgas Valsts tehnikuma, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Jelgavas tehnikuma (2. komanda) un Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas.

Konkursa fināls, tāpat kā pusfināli, notiks attālināti – ZOOM un KAHOOT platformās.

Visas fināla komandas ir ieguvušas labāko rezultātu, vērtējot novadu griezumā, savukārt Daugavpils Tirdzniecības profesionālajai vidusskolai ir augstākais sniegums starp 2. vietu ieguvējiem, kas pēc konkursa Nolikuma nodrošina viņiem dalību konkursa finālā.

Aicinām visu komandu, kuras piedalījās konkursa PROFS 2021 pusfinālos,  pedagogus sazināties ar konkursa organizatori, lai vienotos par konkursa balvu saņemšanu. Savukārt fināla komandas savas balvas saņems pēc konkursa fināla norises.

Paldies visiem skolēniem un pedagogiem par lielo darbu, kas ieguldīts, gatavojoties konkursam!

KONKURSA PROFS 2021 PUSFINĀLU KOPVĒRTĒJUMA TABULA