LBAS logo

PROFS 2018

LBAS konkursa PROFS 2018 finālā uzvar Liepājas Valsts tehnikuma komanda!

FINĀLA FOTO GALERIJU SKATIET ŠEIT.

LBAS konkursa PROFS 2018 fināls notiks 13. decembrī Rīgā

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) organizētā konkursa profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem PROFS 2018 fināls notiks 13. decembrī plkst. 11.00 Rīgā, ASTOR RIGA Hotel, Z.A. Meierovica bulvārī 10.

Tajā piedalīsies Liepājas Valsts tehnikuma, Ventspils tehnikuma, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Rīgas Valsts tehnikuma, Ogres tehnikuma un Malnavas koledžas audzēkņu komanda.

LBAS konkursa PROFS 2018 Kurzemes pusfinālā uzvar Liepājas Valsts tehnikuma komanda

22. novembrī notika LBAS organizētā konkursa profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem PROFS 2018 Kurzemes pusfināls Ventspils tehnikumā. Tajā piedalījās divas komandas no Liepājas tehnikuma, divas – no Ventspils tehnikuma, kā arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma un Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma audzēkņu komandas. Pirmo vietu ieguva Liepājas Valsts tehnikuma komanda. Otro vietu un tiesības piedalīties konkursa PROFS 2018 finālā ieguva Ventspils tehnikuma komanda, iegūstot augstāko vērtējumu starp visu reģionālo pusfinālu otro vietu ieguvējiem. Apsveicam un tiekamies konkursa PROFS 2018 finālā Rīgā 13. decembrī!

Foto galeriju skatiet šeit.

LBAS konkursa PROFS 2018 Kurzemes pusfināls 22. novembrī notiks Ventspilī

LBAS konkursa PROFS 2018 Latgales pusfinālā uzvar Malnavas koledža

1. novembrī notika konkursa PROFS 2018 Latgales pusfināls Rēzeknē, kurā piedalījās Rēzeknes tehnikuma, Daugavpils tehnikuma, Daugavpils Būvniecības tehnikuma, Malnavas koledžas un Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas audzēkņu komandas. Uzvarēja – Malnavas koledžas komanda. Foto galeriju skatiet šeit.

Pirmā konkursa PROFS 2018 pusfināla kārta notika Valmierā, un tajā uzvarēja Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņi, savukārt otrajā – Rīgas pusfinālā – uzvarēja Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņi. Pierīgas un Zemgales profesionālo izglītības iestāžu konkurencē tiesības piedalīties PROFS 2018 finālā izcīnīja Ogres tehnikuma audzēkņu komanda. Konkursa PROFS 2018 reģionu pusfināls vēl notiks 22. novembrī – Ventspilī, un konkursa fināls notiks decembrī.

Konkursa mērķis ir veicināt profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt viņu izpratni par arodbiedrību un sociālo dialogu.

1. novembrī notika LBAS organizētā konkursa profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem PROFS 2018 pusfināls Bulduru Dārzkopības vidusskolā, kurā sacentās Pierīgas un Zemgales profesionālo izglītības iestāžu komandas no Ogres tehnikuma, Jelgavas tehnikuma, Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas, Aizkraukles Profesionālās vidusskolas un Bulduru Dārzkopības vidusskolas. Sīvā konkurencē uzvarēja Ogres tehnikuma komanda “Oranžie”. Apsveicam!

Foto galeriju skatiet šeit.

Konkursa PROFS 2018 Rīgas pusfinālā piedalījās divas Rīgas Tehniskās koledžas komandas un pa vienai komandai no Rīgas Valsts tehnikuma, Rīgas Celtniecības koledžas un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma (sk. foto galeriju).

Pirmā konkursa PROFS 2018 pusfināla kārta notika Valmierā, un tajā uzvarēja Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņi. Konkursa PROFS 2018 reģionu pusfināli vēl notiks 8. novembrī Bulduros, kad sacentīsies Pierīgas un Zemgales profesionālās izglītības iestādes, 12. novembrī – Rēzeknē, 22. novembrī – Ventspilī, un konkursa fināls notiks decembrī.

Konkursa mērķis ir veicināt profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt viņu izpratni par arodbiedrību un sociālo dialogu.

1. oktobrī Valmierā notika LBAS organizētā konkursa PROFS 2018 pirmā pusfināla kārta. Tajā uzvarēja Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komanda. Apsveicam!

Pirmajā konkursa PROFS 2018 pusfināla kārtā sacentās Valmieras tehnikuma, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienības un divas Smiltenes tehnikuma audzēkņu komandas (sk. foto galeriju).

LBAS otro gadu organizē konkursu profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem PROFS. Konkursa mērķis ir veicināt profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas, kā arī veicināt viņu izpratni par arodbiedrību un sociālo dialogu.

Foto skatiet šeit.

LBAS konkursa PROFS 2018 pirmā pusfināla kārta 29. oktobrī notiks Valmierā

KONKURSS PROFS 2018

KONKURSA PROFS 2018 NOLIKUMS

PIETEIKUMA ANKETA

UZAICINĀJUMA VĒSTULE PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒM

AVOTI DARBA TIESĪBU APGUVEI:

Vienkārši par Darba likumu“, K. Rācenājs, N. Mickeviča;
PROFS. Darba tiesības un darba aizsardzība. Kas jāzina topošajam darbiniekam;
Darba likums ar komentāriem“, 2010. gads;
Tiesu prakses apkopojums darba tiesībās“, 2012. gads;
Darba strīdu izskatīšana un prasības pieteikumu sagatavošana“, 2013. gads;
Darba un atpūtas laika uzskaite un apmaksa“, 2013. gads;
www.darbatiesibas.lv;
www.lvportals.lv.

AVOTI DARBA AIZSARDZĪBAS JAUTĀJUMU APGUVEI

Šeit varat iepazīties ar plašu klāstu publikāciju par dažādiem darba aizsardzības jautājumiem. Te atradīsiet gan nopietnu literatūru, kas palīdzēs padziļināt pat darba aizsardzības speciālista zināšanas, gan vienkāršus informatīvi-skaidrojošos materiālus, ko var izmantot apmācībā un informēšanā par darba drošību.

Šeit uzskaitīti paši svarīgākie darba aizsardzības tiesību akti.

Izglītojošā aktivitāte darba tiesībās un darba aizsardzībā LBAS konkursa PROFS 2018 dalībniekiem 20.09.2018. (foto galerija)

LBAS atsāk izglītojošu aktivitāšu organizēšanu profesionālajās izglītības iestādēs

LBAS konsultanti izglīto Jelgavas tehnikuma audzēkņus par darba tiesību un darba aizsardzības jautājumiem 7.02.2018. (foto galerija)

LBAS konsultanti izglīto Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas audzēkņus par darba tiesību un darba aizsardzības jautājumiem 16.02.2018. (foto galerija)

LBAS izglīto Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņus 6.03.2018. (foto galerija)

LBAS konsultanti izglīto Ventspils tehnikuma audzēkņus darba tiesību un darba aizsardzības jautājumos 20.03.2018. (foto galerija)

LBAS darba tiesību un darba aizsardzības konsultantu lekcijas Daugavpils tehnikumā un Daugavpils Būvniecības tehnikumā 19.04.2018 (foto galerija)

LBAS darba tiesību un darba aizsardzības konsultanti izglīto Priekuļu tehnikuma audzēkņus 8.05.2018. (foto galerija)

LBAS darba tiesību un darba aizsardzības konsultanti izglīto Smiltenes tehnikuma audzēkņus 8.05.2018. (foto galerija)

LBAS darba tiesību un darba aizsardzības konsultanti izglīto Saldus tehnikuma audzēkņus 8.05.2018. (foto galerija)